כמה מילים ללקוחותי היקרים!

לקוחות יקרים!

אני מתרגשת ושמחה לפתוח בפניכם דלת להצצה אל דוגמית מיטב עבודותי מכל הזמנים ומכל הסוגים. איור דיגיטלי מבחינתי הוא לא רק מקצוע כי אם ביטוי לנפש! 

נפש האמן מורכבת מאינספור רגשות ומחשבות והיצירה היוצאת תחת ידיו מבטאת בד"כ את תחושותיו באותו הזמן, זאת הסיבה שלפני שאני מתחילה לצייר חשוב לי מאד לערוך תיאום ציפיות ביני לבין הלקוחות שלי, להקשיב למחשבות, לחלומות, להבין גם את המילים שלא נאמרות ולהעמיד את עצמי במקום הלקוח עם הרצון, הציפיה והחלום לתוצר המושלם בסופו של דבר. 

כשאני שומעת משפט כמו " איך הבנת בדיוק מה רציתי" או יותר מזה "לא חלמתי לרגע על תוצר ברמה שכזו" אני מבינה ששוב זכתה נפש האמן שלי, בס"ד, להוציא מתוכה ומכוחה אל הפועל- עד לתוצר המושלם. וכך אני מקבלת כח להמשיך ליצירה הבאה.

הנה כמה מהדברים שעליהם אני שמה דגש בשירות ללקוח:
1. תשומת לב אישית: אני מקדישה את הזמן כדי להקשיב לרעיונות של הלקוח, להבין את המטרות שלכם, ולספק ייעוץ והכוונה כדי לעזור לכם להשיג את התוצאות המושלמות.
2. ציוד איכותי: אני משתמשת בציוד האיכותי ביותר, התוכנות המתקדמות ביותר והלוח ציור על מנת להבטיח שהציורים שלכם ייראו מהממים ויעמדו במבחן הזמן.
4. עמידה בזמנים: אני מבינה את החשיבות של עמידה בלוחות זמנים ופועלת במרץ על מנת להבטיח שהציורים שלכם יושלמו בזמן ולשביעות רצון הלקוח.
5. תמחור סביר: אנו מאמינים ששירותי צביעה באיכות גבוהה צריכים להיות נגישים לכולם, ולהציע מחירים תחרותיים כדי להבטיח שהשירותים שלנו יהיו נוחים ונגישים.


בין אם אתם רכזות חברתיות, מנהלי חיידרים, כותבי ספרים, מו"ל או ציירים ומאיירות. אני כאן כדי לעזור. צרו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי הציור שלי.

מצפה לעבוד איתכם!

בתיה.

אני פותחת את הדלת שלי גם לציפיות שלכם... מוזמנים--


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.